Blue Lagoon Princess Hotel

+355 4 2 420 892

Blue Lagoon Princess Hotel

Blue Lagoon Princess Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Blue Lagoon Princess Hotel ofron dhoma dhe suita elegante, i rrethuar nga plazhi i mbrekullueshem me detin e kristalte fton te gjithe vizitoret per te kaluar pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Sallon bukurie
 • Parkim
 • Pishine
 • Pishine per femije
 • Spa
 • Wifi falas
 • Aktivitete sportive
 • Kend lojrash per femije
 • Amfiteater
 • Bar
 • Restorant

Dhomat:                    

 • Kondicioner    
 • Ballkon/tarrace
 • Dush                
 • Makine kafe    
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer        
 • TV                  
 • Telefon          
 • Kanale Tv  

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Spa

Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Tennis

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

30/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select