Blue Princess Beach Resort Korfuz

+355 4 2 420 892

Blue Princess Beach Resort Korfuz

Blue Princess Beach Resort Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Blue Princess Beach Resort Korfuz ofron siperfaqe te gjelberuara, dhoma komode, restorante, bare dhe shume sherbime cilesore per te gjithe vizitoret.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete

 • Pastrim kimik
 • Internet
 • Pishine
 • Masazhe
 • Parkim
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Bar
 • Restorant
 • Plazh privat
 • Sporte uji
 • Transferta
 • Siguracione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon / tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Parkimi

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake (nen 2 kg pa pagese)


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra plazhi, Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select