Bomo Club Olympic Kosma Halkidiki

+355 4 2 420 892

Bomo Club Olympic Kosma Halkidiki

Bomo Club Olympic Kosma Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Bomo Club Olympic Kosma Halkidiki ndodhet rreth 90 km larg nga aeroporti "Maqedonia",Selanik.Hoteli ofron dhoma te rehatshme dhe sherbime te shkelqyera dhe iu garanton nje qendrim te paharrueshem.

Sherbimi:  All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Pishine
 • Pishine per femije
 • Internet
 • Bar
 • Restorant
 • Sporte uji
 • Cadra plazhi
 • Peshqir plazhi

Dhomat:     

 • Kondicioner          
 • Ballkon/Tarrace    
 • Dush                    
 • Tharse flokesh    
 • Radio                  
 • Frigorifer            
 • Tv                      
 • Kanale Tv
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 7.6
 •  Comfort 7.3
 •  Facilitete 7.1
 •  Stafi 8.1
 •  Vlera per koston 7.3
 •  Wifi falas 6.7
 •  Vendodhja 8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes,Dreke,Darke

Pijet

Internet

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select