BV Kalafiorita Resort Kalabri

+355 4 2 420 892

BV Kalafiorita Resort Kalabri

BV Kalafiorita Resort Kalabri, resort 4 yje perfshin te gjitha vaktet dhe pijet.
sipas ofertes 0

Description

BV Kalafiorita Resort Kalabri, nje resort me 4 yje i pozcionuar ne Zambrone ne Itali. Sherbimi eshte cilesor dhe perfshin te gjitha vaktet dhe pijet.

 • Vendodhje: Zambrone, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Tropea 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti SUF Lamecia 50 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Aktivitete sportive
 • Transferta

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • Ballkon
 • Tarrace ose verande
 • Pamje deti
 • Pamje kopeshti
 • TV satelitor me ekran te sheshte
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh
 • Kasaforte me kosto

Vleresimet:

 • HolidayCheck 3.3/6
 • Booking.com 8.0/10
 • TripAdvisor 4.0/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Parkimi
 5. Wifi
 6. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

BV KALAFIORITA 4*– tre vakte me pije


7 nete, periudha 5 Maj - 6 Qershor

 • Cift: ishte €952 behet: €857
 • Cift + 1 femij <12 vjec ishte:  €952 behet : €857
 • Cift + 2 femij <12 vjec:ishte:  €1190 behet: €1071
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 3 - 30 Qershor

 • Cift: ishte €1120 behet: €1008
 • Cift + 1 femij <12 vjec ishte: €1120 behet: €1008
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte: €1400 behet: €1260
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 Korrik - 4 Gusht

 • Cift:ishte €1442 behet: €1298
 • Cift + 1 femij <12 vjec ishte:  €1799 behet: €1601
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte: €2163 behet: €1947
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 5 - 25 Gusht

 • Cift: ishte: €1946 behet: €1751
 • Cift + 1 femij <12 vjec ishte: €2303 behet: €2073
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte: €2919 behet: €2627
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 26 Gusht - 1 Shtator

 • Cift ishte: €1442 behet: €1298
 • Cift + 1 femij <12 vjec ishte: €1799 behet: €1619
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte: €2163 behet; €1947
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 2 - 8 Shtator

 • Cift ishte: €1120 behet: €1008
 • Cift + 1 femij <12 vjec ishte: €1120 behet: €1008
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte: €1400 behet: €1260
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 Shtator - 13 Tetor

 • Cift ishte: €952 behet: €857
 • Cift + 1 femij <12 vjec ishte: €952 behet: €857
 • Cift + 2 femij <12 vjec ishte: €1190 behet: €1071
  bëni kërkesë..

BV KALAFIORITA 4* Mengjes, Dreke, Darke me pije
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 - 12.99 vjec
5 Maj - 6 Qershor € 68 Falas € 34
3 - 30 Qershor € 80 Falas € 40
1 Korrik - 4 Gusht € 103 € 51 € 51
5 - 25 Gusht € 139 € 69 € 69
26 Gusht - 1 Shtator € 103 € 51 € 51
2 - 8 Shtator € 80 Falas € 40
9 Shtator -13 Tetor € 68 Falas € 34


Zbritjet per rezervimet e hershme!

► 10% zbritje rezervimet deri 30 Qershor, akomodim midis 9 Shtator - 13 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit, ose 10 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi per 2 adult dhe 2 adult + 1 femije behet ne dhome Standarte, ndersa 2 adult + 2 femije akomodohen ne dhome katershe standarte .

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select