Byzantio Hotel & Apartments Parga

+355 4 2 420 892

Byzantio Hotel & Apartments Parga

Byzantio Hotel & Apartments Parga - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Byzantio Hotel & Apartments Parga perbehet nga dy ndertesa te cilat ndodhen mbrapa kalase Veneciane te Prages. Hoteli eshte i rrethuar nga pemet e bukura te ullirit dhe ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te qeta te paharrueshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine,Pishine per femije
 • Plazh me rere
 • Bar

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush, Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine,Frigorifer
 • Tv satelitor

Vleresime:

 •  Pastertia 8.5
 •  Comfort 8.3
 •  Facilitete 7.9
 •  Stafi  8.9
 •  Vleresimi per kosto 8.1
 •  Wifi falas 8.5
 •  Vendodhja 7.6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..

 


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

07/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select