Calypso Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Calypso Hotel Halkidiki

Calypso Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Calypso Hotel Halkidiki ndodhet rreth 85 km larg nga aeroporti "Maqedonia", Selanik.Hoteli ofron nje game te gjere argetimesh dhe sherbimesh cilesore.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik   KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator  KËRKO PREVENTIV...


Facilitete:

 • Pishine
 • Pishine per femije
 • Aktivitete sportive
 • Bar
 • Restorant
 • Wifi falas
 • Doktor

Dhomat:            

 • Kondicioner
 • Dush          
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer
 • Kanale Tv 
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 6.9
 • Comfort 6.8
 • Facilitete 6.7
 • Stafi 7.9
 • Vlera per koston 6.8
 • Wifi falas 4.8
 • Vendodhja 8.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Cadra plazhi

Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select