Canadian Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Canadian Hotel Zakynthos

Canadian Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Canadian Hotel Zakynthos eshte i ndertuar sipas nje stili te thjeshte arkitekturor. Hoteli ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te qeta familjare. Prane tij ndodhen gjithashtu taverna greke, dyqane, restorante, bare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:                 

 • Parkim            
 • Internet          
 • Pishine          
 • Transferta      
 • Siguracione  
 • Biliardo         
 • Plazh privat 
 • Pishine per femije 
 • Kend lojrash 
 • Restorant     
 • Bar               
 • Doktor

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satelitor
 • Ibrik
 • Kuzhine
 • Tv

Vleresime:

 •  Pastertia 7.7
 •  Comfort 7.6
 •  Facilitete 7.6
 •  Stafi 8.4
 •  Vleresimi per kosto 7.8
 •  Wifi falas 6.8
 •  Vendodhja 8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Internet (pagese ekstra)

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select