Century Resort Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Century Resort Hotel Korfuz

Century Resort Hotel Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Century Resort Hotel Korfuz ofron hapsira te gjelberta, dhoma komode dhe sherbime cilesore per te gjithe vizitoret. Afer hotelit ndodhen bare, restorante, taverna dhe dyqane.

Sherbimi: Mengjes + Darke

 Facilitete                                                     

 • Dhome konference                  
 • Internet                                                   
 • Pishine                                  
 • Transferta                                                
 • Parkim     
 • Pishine per femije  
 • Kend lojrash per femije    
 • Bar          
 • Restorant                      
 • Plazh privat              
 • Siguracione
 • Tennis
 • Volejboll
 • Bilardo
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv Satelitor
 • Telefon
 • Tv
 • Kuzhine
 • Ibrik

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Internet (pagese ekstra)

Cadra plazhi, Peshqir plazhi (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select