Chrousso Village Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Chrousso Village Hotel Halkidiki

Chrousso Village Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Chrousso Village Hotel Halkidiki ndodhet rreth 150 km larg nga aeroporti "Maqedonia",Selanik.Hoteli eshte i rrethuar nga ngjyra e gjelbert e pemeve dhe ofron te kaloni pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik   KËRKO PREVENTIV...

1 - 31 Gusht   KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator  KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:    

 • Pishine, Pishine per femije
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Restorant  
 • Bar
 • Parkim
 • Internet
 • Dyqane
 • Pastrim kimik
 • Kend lojrash
 • Dhome konference
 • Diet menu

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine
 • Kanale televizive
 • Tv
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 8.1
 •  Comfort 7.6
 •  Facilitete 7.7
 •  Stafi 8.2
 •  Vlera per koston 7.4
 •  Wifi falas 4.3
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

 

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select