Club Esse Costa Dello Ionio Resort

+355 4 2 420 892

Club Esse Costa Dello Ionio Resort

Club Esse Costa Dello Ionio Resort eshte i pozicionuar ne bregdetin e Kalabrise, Itali. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije per te ftuarit.
sipas ofertes 0

Description

CLUB ESSE COSTA DELLO IONIO 4* - 3 vakte bufe + pijet gjate vakteve - eshte i pozicionuar ne bregdetin e Kalabrise, Itali. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije per te ftuarit.

 • Vendodhja ne Mandatoriccio, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti - direkt ne det
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Cariati 10 kilometra
 • Distanca nga aeroporti 76 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Qender Fitness
 • Aktivitete per femije
 • Transferta
 • Pamje

Dhomat:

 • Banjo me dush dhe govate
 • Ajer te kondicionuar
 • Mini-kuzhine
 • Krevate marinari ne dhomat katershe - me kerkese
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh

Vleresimet:

 • Holidaycheck / 
 • Booking.com 9/10
 • TripAdvisor 4/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Wifi

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake (pegese ekstra)

CLUB ESSE COSTA DELLO IONIO 4* - 3 vakte bufe + pijet gjate vakteve


 

 7 nete, periudha 1 - 14 Korrik          

 • Cift: € 1092
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1092-> behet €1037
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1092
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 15 Korrik - 4 Gusht               

 • Cift: € 1260
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1260
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1260
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 5 -25 Gusht

 • Cift: € 1624
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1624-> behet €1543
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1624
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha  26 Gusht - 1 Shtator           

 • Cift: € 1092
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €1092-> behet €1037
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1092
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha  2 -8 Shtator          

 • Cift: € 952
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €952-> behet €904
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 952
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 - 15 Shtator

 • Cift: € 812
 • Cift + 1 femij <12 vjec: ishte €812-> behet €771
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 812
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

CLUB ESSE COSTA DELLO IONIO 4* Mengjes, Dreke, Darke + Pije
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 12.99 vjec 3 - 12.99 vjec
10 - 23 Qershor € 58 Falas Falas
24 - 30 Qershor € 68 Falas Falas
1 - 14 Korrik € 78 Falas Falas
15 Korrik - 4 Gusht € 90 Falas Falas
5 -25 Gusht € 116 Falas Falas
26 Gusht - 1 Shtator € 78 Falas Falas
2 -8 Shtator € 68 Falas Falas
9 - 15 Shtator € 58 Falas Falas

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► OFERTE PER 2 PERSONA , per rezervimet deri me 31 Mars per akomodim nga 15 Korrik - 25 Gusht do te kene 5 % zbritje.
► OFERTE PER 2 PERSONA, per te gjitha rezervimet 2 te rritur + 1 femije 0 - 1.99 vjec do te kete 5 % zbritje pervecse ne sezonin 15 Korrik - 25 Gusht.
► OFERTE PER 4 PERSONA, 4 te rritur do te akomodohen ne dhome standarte ( 1 krevat dopjo + 1 krevat marinari) dhe do paguajne vetem 3 .
► OFERTE 1 ADULT + 1 FEMIJE, 1 femije me moshe 3 - 12.99 do te kete 50 % zbritje kur akomodohet ne dhome me 1 te rritur .
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit, krevati per bebe paguhet 7 Euro per nate
► Akomodimi behet ne dhome standarte.
► Ditet e mberritjes dhe largimit ne hotel te lejueshme vetem te Dielen - per hyrje/dalje dite te tjera te javes vetem me kerkese me 10% shtese ne kosto

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select