Club Esse Sunbeach Resort

+355 4 2 420 892

Club Esse Sunbeach Resort

Club Esse Sunbeach Resort eshte i vendosur ne Gjirin e Squillace, Itali 300 metra larg nga plazhi. Hoteli ofron nje game aktivitetesh zbavitese.
sipas ofertes 0

Description

Club Esse Sunbeach Resort eshte i vendosur ne Gjirin e Squillace, Itali 300 metra larg nga plazhi. Hoteli ofron nje game aktivitetesh zbavitese.

 • Vendodhja ne Lido di Squillace, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 300 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Copanello 7 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 52 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Wifi
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • Banjo me dush dhe govate
 • Ajer te kondicionuar
 • Mini-kuzhine
 • Krevat marinari ne dhomat katershe
 • Mini-frigorifer
 • Thares flokesh

Vleresimet:

 • Holidaycheck 3.8/6
 • Booking.com 7.8/10
 • TripAdvisor 4.5/5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Wifi
 5. Parkim

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Nuk lejohen kafshet shtepiake (pegese ekstra)

CLUB ESSE SUNBEACH 4* - All Inclusive


7 nete, periudha 1 - 14 Korrik          

 • Cift: € 1316
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1316
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1316
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 15 Korrik - 4 Gusht               

 • Cift: € 1484
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1484
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1484
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha  5 -25 Gusht          

 • Cift: € 1960
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1960
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 2450
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha  26 Gusht - 1 Shtator           

 • Cift: € 1316
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1316
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1316
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha  2 -8 Shtator

 • Cift: € 1106
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 1106
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 1106
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 9 - 15 Shtator

 • Cift: € 966
 • Cift + 1 femij <12 vjec: € 966
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 966
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 16 -29 Shtator

 • Cift: € 826
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €826
 • Cift + 2 femij <12 vjec : € 826
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

CLUB ESSE SUNBEACH 4* ALL INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 3 - 12.99 vjec 3 - 12.99 vjec
20 Maj - 9 Qershor € 59 Falas Falas
10 - 23 Qershor € 69 Falas Falas
24 - 30 Qershor € 79 Falas Falas
1 - 14 Korrik € 94 Falas Falas
15 Korrik - 4 Gusht € 106 Falas Falas
5 -25 Gusht € 140 Falas € 70
26 Gusht - 1 Shtator € 94 Falas Falas
2 -8 Shtator € 79 Falas Falas
9 - 15 Shtator € 69 Falas Falas
16 -29 Shtator € 59 Falas Falas

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► Shenim: Cmimet per femije jane te vlefshme vetem nese rezervohet deri me daten 31 Mars, me pas do te kene kostro te tjera.
► OFERTE PER 2 PERSONA , per rezervimet deri me 31 Mars per akomodim nga 20 Maj -14 Korrik, do te kene 5 % zbritje.
► OFERTE PER 4 PERSONA, 4 te rritur do te akomodohen ne dhome standarte ( 1 krevat dopjo + 1 krevat marinari) dhe do paguajne vetem 3 .
► OFERTE 1 ADULT + 1 FEMIJE, 1 femije me moshe 3 - 17.99 do te kete 50 % zbritje kur akomodohet ne dhome me 1 te rritur .
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit, krevati per bebe paguhet 7 Euro per nate
► Akomodimi behet ne dhome standarte.
► Ditet e mberritjes dhe largimit nga hoteli te lejueshme vetem te Dielen

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select