CLUB & HOTEL LETOONIA FETHIYE BODRUM

+355 4 2 420 892

CLUB & HOTEL LETOONIA FETHIYE BODRUM

CLUB & HOTEL LETOONIA FETHIYE BODRUM, nje resort me 5 yje i vendosur ne Fethiye, Turqi. Hoteli ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pije.
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • CLUB & HOTEL LETOONIA FETHIYE BODRUM

Description

CLUB & HOTEL LETOONIA FETHIYE BODRUM, nje resort me 5 yje i vendosur ne Fethiye, Turqi. Hoteli ofron sherbime cilesore, te gjitha vaktet dhe pije.

 • Vendodhja: Fethiye Tureky, Fethiye Turqi
 • Plazhi privat ranor
 • Distanca Plazhi Calis 3 km
 • Distanca nga Aquapark 3.3 km
 • Distanca nga aeroporti Dalaman 29 km

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete Sportive
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Pishine
 • Spa
 • Qender fitness
 • Sporte uji

Dhomat:

 • TV satelitor me ekran flat
 • Ajer te kondicionuar
 • Tualet
 • Tharese flokesh
 • Peshqir

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit All Inclusive
 3. Tennis
 4. Hyrje ne palester
 5. Peshkimi
 6. Parkimi
 7. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Transporti
 3. Transferta
 4. Spa (pagese ekstra)
 5. Masazhet (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

19/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select