Club Shark Hotel Gumbet Bodrum

+355 4 2 420 892

Club Shark Hotel Gumbet Bodrum

Club Shark Hotel Gumbet Bodrum, nje resort me 4 yje i vendosur ne Bodrum, Turqi rreth 350 meter larg nga deti. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije.
sipas ofertes 0

Description

Club Shark Hotel Gumbet Bodrum, nje resort me 4 yje i vendosur ne Bodrum, Turqi rreth 350 meter larg nga deti. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije.

 • Vendodhja: Gumbet, Bodrum Turqi
 • Plazhi privat ranor
 • Distanca Plazhi 350 metra
 • Distanca nga qendra e Bodrumit 2 km
 • Distanca nga aeroporti nderkombetar Milas-Bodrum 42 km

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Aktivitete
 • Sherbime pastrimi
 • Transferta
 • Plazh privat
 • Pishine
 • Sauna
 • Spa
 • Qender Fitness
 • Qender Trajtimesh

Dhomat:

 • TV satelitor me ekran flat
 • Ajer te kondicionuar
 • Tualet
 • Kabine dushi
 • Tharese flokesh
 • Ballkon
 • Telefon
 • Minibar
 • Wifi

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit  All Inclusive
 3. Internet
 4. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Transporti
 3. Transferta
 4. Masazhet (pagese ekstra)
 5. Sherbime pastrimi (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select