Club Valtur Capo Rizzuto

+355 4 2 420 892

Club Valtur Capo Rizzuto

Club Valtur Capo Rizzuto, nje resort me 4 yje i vendosur ne Capo Rizzuto, Itali rreth 300 metra larg nga deti. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije per te ftuarit.
Personi/Nata/Fillon nga 86

Description

Club Valtur Capo Rizzuto, nje resort me 4 yje i vendosur ne Capo Rizzuto, Itali rreth 300 metra larg nga deti. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije per te ftuarit.

 • Vendodhja ne Capo Rizzuto, Calabria
 • Distanca nga deti 300 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Capo Rizzuto 8 kilometra
 • Distanca nga aeroporti i SUF Lamecia 13 kilometra
CLUB VALTUR CAPO RIZZUTO 4* ALL INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 - 12.99 vjec
2 - 29 Qershor € 86 Falas € 43
30 Qershor - 20 Korrik € 94 Falas € 47
21 Korrik - 3 Gusht € 104 Falas € 52
4 - 10 Gusht € 123 € 31 € 61
11 - 24 Gusht € 136 € 34 € 68
25 - 31 Gusht € 104 Falas € 52
1 - 10 Shtator € 94 Falas € 47
11 - 22 Shtator € 81 Falas € 41

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 25% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 2 - 29 Qershor dhe 11 - 22 Shtator
► 20% zbritje rezervimet deri ne 25Mars , akomodimi midis 2 Qershor - 3 Gusht dhe 25 Gusht - 22 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 25 Prill , akomodim midis 2 Qershor 22 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit, krevati per bebe paguhet 5 Euro per nate
► Akomodimi behet ne dhome standarte.

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Parkim
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta
 • Spa

Dhomat:

 • Banjo me dush
 • TV
 • Ajer te kondicionuar
 • Kasaforte

Vleresimet:

 • Holidaycheck 3/6
 • Booking.com 8/10
 • TripAdvisor 4/6

Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije
 4. Parkim
 5. Lejohen kafshet shtepiake.

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta
 3. Spa (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
Standard 2 adl

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 86€ / Personi/Nata/Fillon nga