Club Valtur Garden Calabria

+355 4 2 420 892

Club Valtur Garden Calabria

Club Valtur Garden Calabria resort 4 yje ne Acconia, Itali. Hoteli perfshin te gjitha vaktet dhe pijet.
sipas ofertes 0

Description

Club Valtur Garden Calabria eshte nje resort me 4 yje i vendosur ne Acconia, Itali. Hoteli perfshin te gjitha vaktet dhe pijet

 • Vendodhja: Acconia, Kalabri, Itali: 
 • Plazhi, me rere dhe guraleca. 
 • Distanca nga deti 600 metra.
 • Distanca nga qendra qytetit Pizzo 14 kilometra
 • Distanca nga aeroporti SUF La Mecia 15 Kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar. Restorant
 • Spa
 • Plazh Privat
 • Aktivitete per femije
 • Aktivitete sportive

Dhomat:

 • TV satelitor Flat screen
 • Ajer te kondicionuar
 • Cooling fan
 • Safebox - Falas

Velresimet: 

 • Holidaycheck 3.7/6
 • Booking.com 8.5/10
 • TripAdvisor 4/6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV


Përfshihen

 • Mengjesi, Dreke, Darke, Pije vendase sipas programit All Inclusive.
 • Parkimi
 • Wifi

Nuk Përfshihen

 • Transporti
 • Transferta

1. CLUB VALTUR GARDEN CALABRIA 4* -> All Inclusive

Perfshihen mengjeset, drekat, darkat, pijet sipas programit All Inclusive, Animacione, shezllone ne det, taksa sherbimit.


7 nete, periudha 19 Maj - 1 Qershor

 • Cift:  €1190
 • Cift + 1 femij <12 vjec:  €1190
 • Cift + 2 femij <12 vjec:  €1428 
  dërgo kërkese..

7 nete, periudha 2 - 29 Qershor

 • Cift: €1246
 • Cift + 1 femij <12 vjec:  €1246
 • Cift + 2 femij <12 vjec:  €1498 
  dërgo kërkese..

7 nete, periudha 30 Qershor - 20 Korrik

 • Cift: €1372
 • Cift + 1 femij <12 vjec:€1372
 • Cift + 2 femij <12 vjec €1645 
  dërgo kërkese..

7 nete, periudha 21 Korrik - 3 Gusht

 • Cift: €1526
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1526
 • Cift + 2 femij <12 vjec  €1834 
  dërgo kërkese..

7 nete, periudha 4 - 10 Gusht

 • Cift: €1764
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1939
 • Cift + 2 femij <12 vjec €2296
  dërgo kërkese..

7 nete, periudha 11 - 24 Gusht

 • Cift: ishte €1960
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2156
 • Cift + 2 femij <12 vjec : €2548 
  dërgo kërkese..

7 nete, periudha 25 - 31 Gusht

 • Cift:  €1526
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1526
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1834 
  dërgo kërkese..

7 nete, periudha 1 - 10 Shtator

 • Cift: €1372
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1372
 • Cift + 2 femij <12 vjec : €1645
  dërgo kërkese..

7 nete, periudha 11 Shtator - 6 Tetor

 • Cift: €1190
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1190
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1428 
  dërgo kërkese..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

VALTUR GARDEN RESORT 4* All INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 -12.99 vjec
19 Maj - 1 Qershor € 85 Falas € 34
2 - 29 Qershor € 89 Falas € 36
30 Qershor - 20 Korrik € 98 Falas € 39
21 Korrik - 3 Gusht € 109 Falas € 44
4 - 10 Gusht € 126 € 25 € 51
11 - 24 Gusht € 140 € 28 € 56
25 - 31 Gusht € 109 Falas € 44
1 - 10 Shtator € 98 Falas € 39
11 Shtator - 6 Tetor € 85 Falas € 34
       
Zbritjet per rezervimet e hershme!
► 25% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 19 Maj - 29 Qershor
► 20% zbritje rezervimet deri 25 Mars, akomodim midis 19 Maj - 3 Gusht dhe
25 Gusht - 6 Tetor.
► 10% zbritje rezervimet deri 25 Prill, akomodim midis 19 Maj - 6 Tetor
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit ose 5 Euro per nate per krevat bebi.
► Akomodimi ne dhome standarte

Sherbimi: All inclusive


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

10/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select