Club Valtur Simeri Resort

+355 4 2 420 892

Club Valtur Simeri Resort

Club Valtur Simeri Resort, nje resort me 4 yje i vendosur 300 metra nga plazhi privat i Simeri, Itali. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije dhe aktivitete sportive.
sipas ofertes 0

Description

Club Valtur Simeri Resort, nje resort me 4 yje i vendosur 300 metra nga plazhi privat i Simeri, Itali. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije dhe aktivitete sportive.

 • Vendodhja ne Simeri Crichi, Kalabri, Itali
 • Distanca nga deti 300 metra
 • Plazhi ranor me guraleca
 • Distanca nga qendra qytetit Catanzaro 9 kilometra
 • Distanca nga aeroporti 49 kilometra

Cmimet pakete ne fund te faqes!

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Pishine
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Transferta
 • Pamje
 • Spa

Dhomat:

 • Banjo me dush ose govate
 • TV
 • Ajer te kondicionuar
 • Kasaforte

Vleresimet:

 • Holidaycheck 4.7/6
 • Booking.com 7.8/10
 • TripAdvisor 4/6

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV.


Përfshihen

 1. Mengjes, Dreke, Darke
 2. Pishine
 3. Pije

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Transferta

CLUB VALTUR SIMERI 4* - All Inclusive


7 nete, periudha 30 Qershor - 20 Korrik

 • Cift: €1400
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1400
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1750
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 21 Korrik - 3 Gusht

 • Cift: €1596
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1596
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1995
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 4 - 24 Gusht

 • Cift: €1806
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2303
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2478
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 11 - 24 Gusht

 • Cift: €2072
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €2331
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €2849 
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 25 -31 Gusht

 • Cift: €1596
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1596
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1995
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 1 - 9 Shtator

 • Cift: €1400
 • Cift + 1 femij <12 vjec:  €1400
 • Cift + 2 femij <12 vjec:  €1750 
  bëni kërkesë..

7 nete, periudha 11 -29 Shtator       

 • Cift:€1190
 • Cift + 1 femij <12 vjec: €1190
 • Cift + 2 femij <12 vjec: €1491
  bëni kërkesë..

Per me shume hotele ne Kalabri shtypni KËTU..


Tabela e cmimeve 2018:

CLUB VALTUR SIMERI 4* ALL INCLUSIVE
*Cmimet per 1 person/nata
  1 Adult Femija I Femija II
Periudha Cmimi/Nata 2 - 12.99 vjec 2 - 12.99 vjec
25 Maj - 1 Qershor € 85 Falas € 43
2 - 29 Qershor € 90 Falas € 45
30 Qershor - 20 Korrik € 100 Falas € 50
21 Korrik - 3 Gusht € 114 Falas € 57
4 - 10 Gusht € 129 € 32 € 64
11 - 24 Gusht € 148 € 37 € 74
25 -31 Gusht € 114 Falas € 57
1 - 9 Shtator € 100 Falas € 50
11 -29 Shtator € 85 Falas € 43

Zbritjet per rezervimet e hershme!
 
► 25% zbritje rezervimet deri ne 31 Janar, akomodim midis 25 Maj - 29 Qershor dhe 11 - 29 Shtator
► 20% zbritje rezervimet deri ne 25 Mars, akomodimi midis 26 Maj - 3 Gusht dhe 25 Gusht - 29 Shtator
► 10% zbritje rezervimet deri ne 25 Prill , akomodim midis 26 Maj - 29 Shtator
► Taksa turistike nuk eshte e perfshire, paguhet ne hotel.
► Femija 0-1.99 vjec falas ne krevat me prinderit, krevati per bebe paguhet 5 Euro per nate
► Akomodimi behet ne dhome standarte.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

11/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select