Club Vela Hotel Gumbet Bodrum

+355 4 2 420 892

Club Vela Hotel Gumbet Bodrum

Club Vela Hotel Gumbet Bodrum, nje resort me 4 yje i vendosur 100 metra larg nga deti i Bodrumit, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije.
sipas ofertes 0

Description

Club Vela Hotel Gumbet Bodrum, nje resort me 4 yje i vendosur 100 metra larg nga deti i Bodrumit, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije.

 • Vendodhja: Gumbet, Bodrum Turqi
 • Distanca Plazhi 4 minuta
 • Distanca nga Qendra e Bodrumit 5 minuta me makine
 • Distanca nga aeroporti nderkombetar Milas-Bodrum 40 km

Facilitete:

 • Bar
 • Sherbim dhome
 • Pishine
 • Sauna
 • Spa
 • Internet
 • Qender Fitness
 • Qender Trajtimesh
 • Pamje

  Dhomat:

 • TV satelitor
 • Ballkon
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga kopeshti
 • Mobilie druri
 • Tualet
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Ajer i kondicionuar
 • Wifi
 • Parket

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit  All Inclusive
 3. Internet

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Transporti
 3. Transferta
 4. Masazhet (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select