Coralli Hotel Apartments Halkidiki

+355 4 2 420 892

Coralli Hotel Apartments Halkidiki

Coralli Hotel Apartments Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Coralli Hotel Apartments Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti i Selanikut. Eshte zgjedhja ideale ku mund të kombinoni pushimet e plazhit me trajtimet moderne ne  qendren Spa "Agia Paraskevi"nga burimet termale.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Parkim
 • Spa
 • Dyqane
 • Restorant
 • Transferta
 • Cadra plazhi
 • Dhoma familjare

Dhomat:    

 • Kondicioner
 • Dush          
 • Ballkon/Tarrace
 • Kuzhine  
 • Frigorifer
 • Tv          
 • Tharse flokesh

Vleresime:

 • PAstertia 9.5
 •  Comfort 9.5
 •  Facilitete 9.4
 •  Stafi 9.5
 •  Vlera per koston 8.4
 •  Wifi falas 8.1
 •  Vendodhja 9.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjesi dhe darke


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Spa

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select