Corfu Belvedere Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Belvedere Hotel Korfuz

Corfu Belvedere Hotel Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Corfu Belvedere Hotel Korfuz ndodhet 3 km larg nga fshati turstik  Benitses dhe rreth 15 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Hoteli ofron siperfaqe te gjelberta, dhoma komode, sherbime cilesore, ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:                  

 • Parkimi            
 • Pishina           
 • Internet     
 • Siguracione                  
 • Transferta              
 • Tv dhome                 
 • Bar                        
 • Restorant               
 • Plazh privat

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv Satelitor
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Parkimi

Pishina

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Internet (pagese ekstra)

Cdo gje qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

19/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select