Corfu Maris Bellos Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Maris Bellos Hotel Korfuz

Corfu Maris Bellos Hotel Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Corfu Maris Bellos Hotel Korfuz eshte e vendosur ne koder dhe ofron nje pamje panoramike te detit. Hoteli ofron nje game te gjere argetimesh per femije dhe eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:                                   

 • Parkimi                               
 • Pishina      
 • Internet      
 • Siguracione 
 • Transferta     
 • Aktivitete per femije
 • Bar           
 • Restorant                                                                
 • Plazh privat
 • Tennis
 • Bilardo

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Parkimi

Pishina


Nuk Përfshihen

Pijet alkoolike

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select