Corfu Maris Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Maris Hotel Korfuz

Corfu Maris Hotel Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Corfu Maris Hotel Korfuz ndodhet 11 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Hoteli perbehet nga dy ndertesa 3 kateshe te cilat ofrojne nje pamje nga deti dhe sherbime te tjera cilesore per te gjthe te ftuarit.

Sherbimi: All inclusive

 Facilitete:   

 • Parkimi    
 • Pishina
 • Internet       
 • Siguracione     
 • Transferta  
 • Plazh privat         
 • Bar          
 • Restorant   

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv Satelitor
 • Tv
 • Kanale nderkombetare

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Internet

Parkimi

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 5 kg pa pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Pijet

Pijet alkoolike

Transporti

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select