Corfu Palace Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Corfu Palace Hotel Korfuz

Corfu Palace Hotel Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Corfu Palace Hotel Korfuz ndodhet rreth 1 km larg nga aeroporti. Hoteli eshte i ndertuar sipas nje stili modern dhe ofron nje pamje nga gjiri Garitsa.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:      

 • Parkimi       
 • Pishina     
 • Internet          
 • Siguracione    
 • Transferta     
 • Sherbim dhome        
 • Bar               
 • Restorant                                                                 
 • Plazh privat
 • Spa
 • Sauna
 • Masazhe
 • Jacuzzi
 • Pastrim kimik
 • Golf
 • Tennis
 • Casino
 • Aktivitete per femije
 • Doktor

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tv Satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi, peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select