Costa 3S Beach Bitez Bodrum

+355 4 2 420 892

Costa 3S Beach Bitez Bodrum

Costa 3S Beach Bitez Bodrum, nje resort me 4 yje i vendosur ne Bitez, Turqi. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje pamje te mbrekullueshme te detit.
sipas ofertes 0

Description

Costa 3S Beach Bitez Bodrum, nje resort me 4 yje i vendosur ne Bitez, Turqi. Hoteli ofron sherbim all inclusive dhe nje pamje te mbrekullueshme te detit.

 • Vendodhja: Bitez, Bodrum Turqi
 • Resorti i vendosur afer detit
 • Plazhi ranor
 • Distanca nga Qendra e Bodrumit 7 km
 • Distanca nga aeroporti nderkombetar Milas-Bodrum 42 km

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Sherbim dhome
 • Dhoma familjare
 • Pishine
 • Masazhe, Hammam
 • Internet
 • Qender Fitness
 • Pamje nga deti
 • Kopesht
 • Sherbime pastrimi
 • Parkim
 • Recepsion 24 ore

Dhomat:

 • TV satelitor
 • Ballkon
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga deti
 • Tualet
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Ajer i kondicionuar
 • Wifi
 • Minibar
 • Telefon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit  All Inclusive
 3. Internet
 4. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Transporti
 3. Transferta
 4. Masazhe, Hammam (pagese ekstra)
 5. Sherbime pastimi (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select