Costa Bitezhan Bitez Bodrum

+355 4 2 420 892

Costa Bitezhan Bitez Bodrum

Costa Bitezhan Bitez Bodrum, nje resort me 4 yje i vendosur prane detit ne Bitez, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije dhe nje plazh privat.
sipas ofertes 0

Description

Costa Bitezhan Bitez Bodrum, nje resort me 4  yje i vendosur prane detit ne Bitez, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet, pije dhe nje plazh privat.

 • Vendodhja: Bitez, Bodrum Turqi
 • Resorti eshte i vendosur afer detit
 • Distanca nga Qendra e Bodrumit 6 km
 • Distanca nga aeroporti nderkombetar Milas-Bodrum 42 km

Facilitete:

 • Bar, Restorant
 • Wifi
 • Parkimi
 • Pishine
 • Sauna, Masazhe, Hammam
 • Sporte uji
 • Aktivitete sportive
 • Sherbime pastimi
 • Transferta

Dhomat:

 • TV satelitor
 • Ballkon
 • Pamje nga pishina
 • Pamje nga kopeshti
 • Pamje nga deti
 • Dollap
 • Tualet
 • Peshqir
 • Carcaf
 • Aksesore ne tualet
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Ajer i kondicionuar
 • Wifi
 • Kanale kabllore

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit  All Inclusive
 3. Internet
 4. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Transporti
 3. Transferta
 4. Masazhet (pagese ekstra)
 5. Sherbime pastrmi  (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select