Costa Luvi Gumbet Bodrum

+355 4 2 420 892

Costa Luvi Gumbet Bodrum

Costa Luvi Gumbet Bodrum, nje resort me 4 yje i vendosur Gumbet, ne plazhin e bukur te rrethit te Bodrumit, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije.
sipas ofertes 0

Description

Costa Luvi Gumbet Bodrum, nje resort me 4 yje i vendosur Gumbet, ne plazhin e bukur te rrethit te Bodrumit, Turqi. Hoteli ofron te gjitha vaktet dhe pije.

 • Vendodhja: Gumbet, Bodrum Turqi
 • Distanca Plazhi 1 minute
 • Distanca nga qendra e Bodrumit 3 km
 • Distanca nga Muzeu arkeologjik nenujor i Bodrumit 3 km
 • Distanca nga Keshtjella e Bodrumit 3 km
 • Distanca nga aeroporti nderkombetar Milas-Bodrum 35 km

Facilitete:

 • Bar
 • Sherbim dhome
 • Dhoma familjare
 • Aktivitete sportive
 • Sherbime pastrimi
 • Pishine
 • Internet
 • Parkim
 • Qender Fitness
 • Qender Trajtimesh
 • Pamje nga deti

Dhomat:

 • TV satelitor 
 • Ballkon
 • Pamje nga deti
 • Pamje nga kopeshti
 • Mobilie moderne
 • Dollap
 • Tualet
 • Dush
 • Aksesore tualeti
 • Peshqir
 • Carcafe
 • Tharese flokesh
 • Ajer i kondicionuar
 • Wifi
 • Dhoma moderne 

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes,Dreke,Darke
 2. Pijet sipas programit  All Inclusive
 3. Internet
 4. Parkimi

Nuk Përfshihen

 1. Nuk lejohen kafshet shtepiake.
 2. Transporti
 3. Transferta
 4. Aktivitete sportive (pagese ekstra)
 5. Sherbime pastrimi (pagese ekstra)
 6. Masazhe (pagese ekstra)

Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

25/01/2018 - 31/12/2021 0€ / sipas ofertes Select