Cronwell Sermilia Resort Halkidiki

+355 4 2 420 892

Cronwell Sermilia Resort Halkidiki

Cronwell Sermilia Resort Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Cronwell Sermilia Resort Halkidiki ndodhet ne fshatin turistik Paskoudia.Hoteli ofron shumellojshmeri sherbimesh dhe aktivitesh sportive per te rritur dhe femije.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


Facilitete:

 • Dhome konference
 • Palester
 • Pishine
 • Pishine per femije
 • Parkim
 • Plazh privat
 • Spa, Sauna. Hammam, Masazhe
 • Transferta
 • Recepsion 24 ore
 • Wifi
 • Aktivitete sportive
 • Kend lojrash per femije
 • Bar 
 • Restorant
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner  
 • Dush            
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Telefon            
 • Frigorifer        
 • Mini Bar        
 • Peshqir        
 • Tv satelitor  

Vleresime:

 •  Pastertia 9.2
 •  Comfort 9.2
 •  Facilitete 8.6
 •  Stafi 9
 •  Vlera per koston 8.1
 •  Wifi falas 6.7
 •  Vendodhja 8.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Palestra

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Spa 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select