Daluz Boutique Hotel Preveza

+355 4 2 420 892

Daluz Boutique Hotel Preveza

Daluz Boutique Hotel Preveza - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Daluz Boutique Hotel Preveza ndodhet rreth 2.5 km larg nga qendra e qytetit te Prevezes. Eshte nje zone ideale per ciklizem, peshkim dhe ofron nje pamje te mbrekullueshme nga kopshti i gjelbert.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine,Pishine per femije
 • Dhoma familjare
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Siguracion
 • Plazh me rere
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine,Frigorifer
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 9.6
 •  Comfort 9.7
 •  Facilitete 9.5
 •  Stafi 9.6
 •  Vleresimi per kosto 9.2
 •  Wifi falas 8.7
 •  Vendodhja 8.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

 1. Mengjes dhe Darke
 2. Internet
 3. Parkim
 4. Pishine

Nuk Përfshihen

 1. Transporti
 2. Dreke
 3. Pijet
 4. Nuk lejohen kafshet shtepiake.

       Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

14/10/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select