Danai Beach Resort & Villas Halkidiki

+355 4 2 420 892

Danai Beach Resort & Villas Halkidiki

Danai Beach Resort & Villas Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Danai Beach Resort & Villas Halkidiki

Description

Danai Beach Resort & Villas Halkidiki ndodhet ne qytetin turistik Nikiti rreth 90 km larg nga aeroporti i Selanikut. Hoteli ofron suita dhe vila te rehatshme me dizanje elegante per tiu dhuruar pushime te paharrueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht   KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator  KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:      

 • Sallon bukurie
 • Exchange      
 • Pishine         
 • Aktivitete sportive
 • Animacione  
 • Bar              
 • Restorant    
 • Barbeque    
 • Kend lojrash
 • Parkim        
 • Pishine per femije
 • Dyqane                
 • Spa
 • Sporte uji

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Peshqir
 • Dush
 • CD/DVD palyer
 • Tharese flokesh
 • Ngrohje
 • Kuzhine
 • Minibar
 • Frigorifer
 • Tv Satelitor
 • Telefon

Vleresime:

 • Pastertia 9.7
 •  Comfort 9.7
 •  Facilitete 9.5
 •  Stafi 9.5
 •  Vlera per koston 8.9
 •  Wifi falas 9.5
 •  Vendodhja 9.5

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Palestra

Canoe

Peshqir plazhi

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Dreka

Pijet

Transporti

Spa

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select