Daphne Holiday Club Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Daphne Holiday Club Hotel Halkidiki

Daphne Holiday Club Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Daphne Holiday Club Hotel Halkidiki perbehet nga 10 ndertesa dykateshe te cilat jane te vendosur ne koder rreth 90 km larg nga aeroporti i Selanikut. Hoteli ofron dhoma komode me pamje panoramike te detit. Zgjedhja ideale per pushime romantike.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Pishine
 • Parkim
 • Internet
 • Palester
 • Sauna
 • Animacione
 • Bar
 • Restorant
 • Aktivitete sportive

Dhomat:  

 • Kondicioner              
 • Ballkon / Tarrace      
 • Dush                        
 • Tharese flokesh      
 • Frigorifer                
 • TV satelitor            
 • Telefon                  
 • Televizor

Vleresime:

 • Pastertia 7.8
 •  Comfort  7.7
 •  Facilitete 7.1
 •  Stafi  8.5
 •  Vlera per koston 7.5
 •  Wifi falas 3
 •  Vendodhja 8.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select