Davitel-Tobacco Hotel Selanik

+355 4 2 420 892

Davitel-Tobacco Hotel Selanik

Davitel-Tobacco Hotel Selanik - Mengjes bufe
sipas ofertes 0

Description

Davitel-Tobacco Hotel konsiderohet si nje hotel i klasit te pare ne Selanik i cili ofron akomoditetin e duhur per te kaluar pushime te mbrekullueshme.

Fundjave ne Selanik - 2 nete / 3 dite me mengjes dhe darke te perfshire dhe 3 nete / 4 dite per festat e fundvitit.. 

Akomodim ne dhome Dopjo/Dyshe - Deluxe (apaciteti minimal i dhomes 2 persona adult)

Transporti me autobus Tirane - Selanik - Tirane (stacioni qendror) €55 shtese per person (pavaresisht moshave)

Data  2 nete me Mengjes   2 nete Mengjes + Darke  Kontakto
24 - 26 Nentor  € ska  € --
27 - 29 Nentor   € 75  € --
01 - 03 Dhjetor  € ska  € --
08 - 12 Dhjetor  € ska  € --
15 - 17 Dhjetor  € ska  € --
22 - 24 Dhjetor  € 75  € --
24 - 27 Dhjetor  € 115  €  --
30 Dec - 2 Jan  € ska  €  --
05 - 07 Janar  € 80  € --
12 - 14 Janar  € 80  € --
19 - 21 Janar  € 80  € --
26 - 28 Janar  € 80  € --
02 - 04 Shkurt  € ska  € --
09 - 11 Shkurt  € 80  € --
13 - 15 Shkurt  € 80  € --
16 - 18 Shkurt  € 80  € --
23 - 25 Shkurt  € 80  € --
02 - 04 Mars  € 80  € --
07 - 09 Mars  € 80  € --
09 - 11 Mars  € 80  € --
16 - 18 Mars  € 80  € --
23 - 25 Mars  € 80  € --
31 Mar - 02 Pri  € 80  € --
06 - 08 Prill  € 80  € --
13 - 15 Prill  € 80  € --
20 - 22 Prill  € 80  € --

Facilitete:

 • Parkim
 • Wifi
 • Dhoma familjare
 • Sherbim dhome
 • Recepsion 24 ore
 • Bicikleta me qera
 • Sherbim pastrimi
 • Sherbim dhome
 • Bar

Dhomat:

 • Tv satelitor
 • Minibar
 • Ballkon
 • Kondicioner
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavoline

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

23/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select