Delfinia Corfu Hotel Korfuz

+355 4 2 420 892

Delfinia Corfu Hotel Korfuz

Delfinia Corfu Hotel Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Delfinia Corfu Hotel Korfuz eshte i vendosur ne nje kopesht te gjelbert dhe ofron nje pamje panoramike te plazhit. Hoteli ofron nje game te gjere sherbimesh dhe argetimesh per femije dhe te rritur.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:    

 • Parkimi  
 • Pishina    
 • Internet    
 • Siguracione 
 • Kembim valutor
 • Dhome konference
 • Bar    
 • Restorant                                                            
 • Tavern                                                                      
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive
 • Aktivitete per femije
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv satelitor

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake. (nen 7 kg pa pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Cadra plazhi

Peshqir plazhi

Internet (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select