Denise Beach Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Denise Beach Hotel Zakynthos

Denise Beach Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Denise Beach Hotel Zakynthos perbehet nga tre ndertesa 4-kateshe. Hoteli ofron sherbime cilesore, dhoma komode me kuzhine, bar dhe nje taver prane detit. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:

 • Wifi
 • Pishine
 • Siguracione
 • Plazh privat
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash per femije
 • Bar
 • Restorant
 • Tavern
 • Sporte

Dhomat:           

 • Kondicioner
 • Dush           
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Ibrik                   
 • Kuzhine             
 • Frigorifer           
 • Tv satelitor       
 • Tv

Vleresime:

 •  Pastertia 10
 •  Comfort 9.7
 •  Facilitete 9.5
 •  Stafi  9.8
 •  Vleresimi per kosto 9.7
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select