Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki

+355 4 2 420 892

Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki

Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki

Description

Despotiko Apartment Hotel & Suites Halkidiki eshte i ndertuar sipas nje stili arkitekturor tradicional me nje siperfaqe te gjelberuar hoteli ofron dhoma dhe suita komode dhe nje shumellojshmeri sherbimesh.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Pishine
 • Palester
 • Internet
 • Pastrim kimik
 • Spa
 • Kend lojrash
 • Bar
 • Restorant
 • Aktivitete sportive
 • Pishine per femije

Dhomat:    

 • Kondicioner
 • Ballkon / Tarrace
 • Dush                  
 • Tharese flokesh
 • Kuzhine           
 • Frigorifer          
 • TV satelitor      
 • Telefon  
 • Televizor

Vleresime:

 • Pastertia 7.8
 •  Comfort 7.7
 •  Facilitete 7.5
 •  Stafi 8.7
 •  Vlere per koston 7.1
 •  Wifi falas 3.8
 •  Vendodhja 8.4

harta  video   tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina

Parkimi

Palester

Tennis


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese ekstra)

Internet (3 euro per 24 ore)

Masazhe (pagese ekstra)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select