Diana Palace Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Diana Palace Hotel Zakynthos

Diana Palace Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Diana Palace Hotel Zakynthos perbehet nga 3 ndertesa te pajisura me ashensor. Hoteli rrethohet nga palmat dhe ofron sherbime cilesore, kuzhine te shijshme, sherbime per femije dhe dhoma komode per te gjithe te ftuarit.

Facilitete:           

 • Parkim    
 • Internet   
 • Pishine  
 • Qender fitness 
 • Siguracione         
 • Tv dhome           
 • Plazh privat       
 • Pishine per femije 
 • Kend lojrash 
 • Restorant
 • Bar
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Sherbim dhome
 • Palester
 • Kembim valutor

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Minibar
 • Tv satelitor
 • Kuzhine

Vleresime:

 • Pastertia 9.4
 • Comfort 9.1
 • Facilitete 8.5
 • Stafi 9.7
 • Vleresimi per kosto 8.8
 • Wifi falas 5
 • Vendodhja 8.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Pishina

Parkimi

Internet

Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Cadra plazhi & Peshqir plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select