Diaporos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Diaporos Hotel Halkidiki

Diaporos Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Diaporos Hotel Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia" ne Selanik. Eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta dhe te perballueshme.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Parkim
 • Wifi
 • Kend lojrash per femije
 • Bar
 • Restorant
 • Tennis
 • Plazh me rere

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush          
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Frigorifer
 • Tv          

Vleresime:

 • Pastertia 6.8
 •  Comfort 7.1
 •  Facilitete 6.5
 •  Stafi 8.1
 •  Vlera per koston 6.2
 •  Wifi falas 6.6
 •  Vendodhja 7.8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Tennis

Parkimi

Internet

Lejohen kafshet shtepiake.


Nuk Përfshihen

Transporti

Transferta

Dreka

Pijet

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select