Eagles Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Eagles Palace Hotel Halkidiki

Eagles Palace Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Eagles Palace Hotel Halkidiki eshte i vetmi hotel brenda rajonit qe hyn ne kategorine e dhomave "Deluxe".Hoteli eshte i rrethuar nga gjelberimi dhe pamja e bukur e plazhit te mbrekullueshem dhe ofron nje game te gjere sherbimesh.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:  

 • Sallon bukurie
 • Dhome konference
 • Kembim Valutor    
 • Klinike dentare      
 • Mjek        
 • Pastrim kimik / sherbime Lavanderi
 • Palester                                          
 • Pishine dimerore                            
 • Internet                                          
 • Jacuzzi                                          
 • Masazh                                        
 • Parkim
 • Eishine
 • Sherbim në dhome
 • Siguracion 
 • Dyqan
 • Spa 
 • Tansferta
 • Banje turke
 • Dhome 
 • TV
 • Kend lojrash
 • Aktivitete sportive
 • Muzike live
 • Pishine per femije
 • Bar, Restorant, Kafe

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Ngrohje
 • Minibar
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tv
 • Kanale televizive. Tv satelitor
 • Pamje

Vleresime:

 • Pastertia 8.7
 •  Comfort 8.5
 •  Facilitete 8.7
 •  Stafi 9.2
 •  Vlera per kosto 7.2
 •  Wifi falas 7.7
 •  Vendodhja 9.1

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Pishina e jashtme

Parkimi

Internet

 


Nuk Përfshihen

 

Pishine te brendshme (pagese shtese)

Hammam (pagese shtese)

Hot Tub / Jacuzzi (pagese shtese)

Masazh (pagese shtese)

Qendra Spa dhe Wellness (pagese shtese)

Qendra e Fitness (pagese shtese)

Dreka

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transporti

Pijet

Aktivitetet sportive (pagese shtese)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

31/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select