Elani Bay Resort Halkidiki

+355 4 2 420 892

Elani Bay Resort Halkidiki

Elani Bay Resort Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Elani Bay Resort Halkidiki ndodhet rreth 20 metra larg nga deti dhe rreth 80 km larg nga aeroporti nderkombetar i Selanikut.Hoteli ofron nje game te gjere sherbimesh cilesore dhe aktivitetesh per femije dhe te rritur.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Internet
 • Parkim
 • Pishine
 • Aktivitete sportive
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash        
 • Bar
 • Restorant    
 • Taverne

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tv
 • Telefon
 • Peshqir
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Tv satelitor

Vleresime:

 •  Pastertia 8.5
 •  Comfort 8.7
 •  Facilitete 8.3
 •  Stafi 9
 •  Vlersimi per kosto 8.3
 •  Wifi falas 9
 •  Vendodhja 9.2

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreka

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select