Electra Palace Hotel Selanik

+355 4 2 420 892

Electra Palace Hotel Selanik

Electra Palace Hotel Selanik - Mengjes bufe dhe kafe
sipas ofertes 0

Description

Electra Palace Hotel Selanik ndodhet ne sheshin Aristotelous ne qender te Selanikut, perball detit dhe ofron nje ambjent luksoz me shije klasike ideale per pushime ne qytet.

Electra Palace Hotel fsheh një zemër neoklasike: mbulesa prej druri, zbukurime prej mermeri dhe dysheme druri, qilima prej pëlhure, detaje luksoze, pajisje bujare dhe sigurisht pamje qe të lë pa frymë. Mund të shihet lehtësisht deri në lartësinë e Olimpit nëpër gji. Nën dritaret dhe ballkonet e Electra Palace në Selanik, gjendet qendra e gjallë e një qyteti historik,sheshi Aristotel.

Ofertat per Fundjave ne Selanik

2 nete / 3 dite me mengjes dhe darke te perfshire dhe 3 nete / 4 dite per festat e fundvitit.. 

Akomodim ne dhome Dopjo/Dyshe - Klasike (apaciteti minimal i dhomes 2 persona adult)

Transporti me autobus Tirane - Selanik - Tirane (stacioni qendror) €55 shtese per person (pavaresisht moshave)

Data  2 nete me Mengjes   2 nete Mengjes + Darke  Kontakto
24 - 26 Nentor  € 169  € --
27 - 29 Nentor   € 169  € --
01 - 03 Dhjetor  € 169  € --
08 - 12 Dhjetor  € 169  € --
15 - 17 Dhjetor  € 169  € --
22 - 24 Dhjetor  € 169  €  --
24 - 27 Dhjetor  € ---  €  --
30 Dec - 2 Jan  € ---  €  --
05 - 07 Janar  € 155  €  229
12 - 14 Janar  € 155  €  229
19 - 21 Janar  € 155  €  229
26 - 28 Janar  € 155  €  229
02 - 04 Shkurt  € 155  €  229
09 - 11 Shkurt  € 155  €  229
13 - 15 Shkurt  € 155  €  229
16 - 18 Shkurt  € 155  €  229
23 - 25 Shkurt  € 155  €  229
02 - 04 Mars  € 167  €  243
07 - 09 Mars  € 167  €  243
09 - 11 Mars  € 167  €  243
16 - 18 Mars  € 167  €  243
23 - 25 Mars  € 167  €  243
31 Mar - 02 Pri  € 167  €  243
06 - 08 Prill  € 167  €  243
13 - 15 Prill  € 167  €  243
20 - 22 Prill  € 167  €  243

OFERTA PER KRISHTLINDJE:

Akomodimi me mengjes te perfshire. 

 • €560/cifti - 3 nete Dhome Klasike pamje e brendeshme (adult i trete ne dhome klasike €124)
 • €747/cifti - 4 nete Dhome Klasike pamje e brendeshme (adult i trete ne dhome klasike €167)
 • Femijet 0 - 2.99 vjec me krevat bebi FALAS
 • Femijet 3 - 11.99 vjec ne krevat me prinderit FALAS - me krevat shtese (€73/2nete, €109/3nete)

*Opsionale: Transporti me autobusin e linjes Tirane - Selanik - Tirane €55 shtese per person.

Oferta perfshin:

Darka Gala ne mbremjen e Krishtlindjeve (24/12), me kosto shtese ne restorantin e Orizontes te hotelit.

Perdorim FALAS te pishines se brendeshme, jakuzzi, banjo me avull dhe sauna. 

Ne 25 Dhjetor dreke bufe ne restorintin Orizontes te hotelit - tarifat do te shtohen

Anullim 45-21 dite para hyrjes mbahet 30% e totalit

Anullim 20 - 16 dite para hyrjes mbahet 50% e totalit

Anullim 15 - 0 dite para hyrjes mbahet 100% e totalit

Beni kerkese KETU..


Facilitete:

 • Parkim
 • Pishine
 • Wifi
 • Restorant
 • Bar
 • Fitness

Dhomat:

 • Tv me ekran te sheshte
 • Minibar
 • Minibar
 • Radio
 • Telefon
 • Pamje
 • Dush
 • Vaske
 • Banjo private

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select