Evi-Ariti Apartments Korfuz

+355 4 2 420 892

Evi-Ariti Apartments Korfuz

Evi-Ariti Apartments Korfuz - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Evi-Ariti Apartments Korfuz ndodhet 12 km larg nga qendra e qytetit te Korfuzit dhe aeroporti. Apartamentet ndodhen afer plazhit dhe ofrojne pamje madheshtore te detit dhe maleve. Eshte zgjedhja ideale per pushime buxhetore te qeta.

Sherbimi: All inclusive

Facilitete:  

 • Parkimi
 • Restorant
 • Internet 
 • Dyqane 
 • Plazh privat
 • Sporte uji
 • Bar  

Dhomat:

 • Tv
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Ibrik
 • Frigorifer
 • Kuzhine                     

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Cadra plazhi (pagese ekstra)

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

20/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select