Filippos Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Filippos Hotel Halkidiki

Filippos Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Filippos Hotel Halkidiki ofron dhoma komode dhe sherbime cilesore.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:    

 • Parkim      
 • Internet    
 • Transferta
 • Pastrim kimik  
 • Siguracione    
 • Restorant      
 • Bar                
 • Plazh

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Tv
 • Frigorifer
 • Telefon

Vleresime:

 •  Pastertia 8.6
 •  Comfort 8.2
 •  Facilitete 7.7
 •  Stafi 8.6
 •  Vleresimi per kosto 8.1
 •  Wifi falas 9.4
 •  Vendodhja 8

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkimi


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Tansporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake (pagese shtese)

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne kete program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select