Filoxenia Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Filoxenia Hotel Zakynthos

Filoxenia Hotel Zakynthos - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Filoxenia Hotel Zakynthos ofron dhoma komode, pishine, internet animacione dhe sherbime cilesore. Afer hotelit ndodhen taverna greke, dyqane, bare dhe restorante.

Sherbimi: All Inclusive

Facilitete:     

 • Parkim 
 • Internet 
 • Pishine 
 • Doktor 
 • Siguracione 
 • Pastrim kimik 
 • Plazh privat 
 • Pishine per femije 
 • Kend lojrash 
 • Restorant
 • Bar
 • Aktivitete sportive
 • Animacione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Kuzhine
 • Tv satelitor
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 9
 •  Comfort 8.2
 •  Facilitete 8.2
 •  Stafi 9.4
 •  Vleresimi per kosto8.7
 •  Wifi falas 6.9
 •  Vendodhja 8.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Pijet

Parkimi

Internet

Pishina

Lejohen kafshet shtepiake. (pagese ekstra)


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select