Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki

Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki

Description

Flegra Beach Boutique Hotel Halkidiki eshte nje kompleks luksoz i perbere nga 3 ndertesa dykatshe te vendosura afer detit.Hoteli ofron dhoma komode per te gjithe vizitoret.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:

 • Parkimi
 • Wifi
 • Siguracione
 • Plazh
 • Tansferta
 • Makina me qera
 • Exchange

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush          
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharse flokesh
 • Peshqir
 • Frigorifer
 • Kuzhine
 • Tv
 • Kanale televizive
 • Ibrik
 • Tv satelitor

Vleresime:

 • Pastertia 8.5
 •  Comfort 8.4
 •  Facilitete 8
 •  Stafi 8.6
 •  Vleresimi per kosto 7.3
 •  Wifi falas 5.5
 •  Vendodhja 9.4

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Parkim


Nuk Përfshihen

Dreke

Pijet

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select