Flegra Palace Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Flegra Palace Hotel Halkidiki

Flegra Palace Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0

Description

Flegra Palace Hotel Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti nderkombetar "Maqedonia",Selanik. Hoteli ofron nje game te gjere te dhomave dhe apartamenteve dhe eshte zgjedhja ideale per pushime te qeta familjare.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:  

 • Parkim
 • Internet
 • Pishine
 • Masazh
 • Pastrim kimik
 • Doktor
 • Plazh  
 • Kend lojrash per femije
 • Aktivitete sportive
 • Animacione
 • Pishine per femije
 • Bar, Restorant

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • tharese flokesh
 • Ngrohje
 • CD/DVD palyer
 • Frigorifer
 • Tv
 • Kanale nderkombetare
 • Tv satellitor

Vleresime:

 •  Pastertia 9.1
 •  Comfort 8.6
 •  Facilitete 8.6
 •  Stafi 8.9
 •  Vlera per koston 7.8
 •  Wifi falas 7.5
 •  Vendodhja 8.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Pishina

Internet


Nuk Përfshihen

Cadra plazhi

peshqir plazhi

Dreke

Pijet

Transporti

 


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

01/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select