Four Points by Sheraton Hotel Kolashine

+355 4 2 420 892

Four Points by Sheraton Hotel Kolashine

Four Points by Sheraton, Hotel Kolashine Perfshin mengjes, darke, Spa, Ski
Fillon nga: 49
 • Home
 • Hotele
 • Four Points by Sheraton Hotel Kolashine

Description

Four Points by Sheraton Kolashine është i disponueshem për 12 muaj të vitit, rreth 250 kilometra nga Tirana. Hoteli kombinon strehim mikprites me shërbime cilesore per te gjithe vizitorët vendas dhe ndërkombëtarë.

Ofertat: 

 1. PAKETA "GOLDEN" E VJESHTES 2 Nete, mengjes dhe darke  nga €130/Cifti 
 2. PAKETA E VITIT TE RI 2 Nete, mengjes, darke, Darka Gala, nga €690/Cifti
 3. PAKETA E SHEN VALENTINIT, mengjes, darke Gala, 1 Nate €140/cifti, 2 Nete €210.Cifti
 4. PAKETAT E DIMRIT, mengjes, darke, nga €98/dhoma/nata

 

Paketa "GOLDEN" perfshin: 

 • Akomodim 2 nete ne dhome premium
 • Mengjeset dhe darkat ne restorantin Blanche te hotelit
 • Hyrje dhe dalje te hershme nga hoteli (deri ne oren 16:00) nese ka disponueshmeri
 • Perdorim FALAS te Sauna, Hamam, Jacuzzi, Palester, Parking dhe WIFI.
 • Zbritje % ne sherbimet e Spa dhe programeve turistike qe ofrohen ne hotel

2 Nete, €130/Cifti 

KËRKO PREVENTIV..

 • Dhome teke €100 per 2 nete
 • Femijet 0 - 4 vjec FALAS
 • Femijet 4 - 12 vjec €13 per femije per 1 nate (me krevat shtese)
 • Paketa vlen nga 10 Tetor deri ne 20 Dhjetor
 • Taksa turistike nuk perfshihet, €1.3/te rriturt dhe €0.50/femijet

Paketa per VITIN E RI:

2 NETE: 

 • €690 - Dhoma Dopjo 
 • €790 - Junior Suite

Femijet 5 - 11.99 vjec €50 shoqeruar me 2 te rritur me pagese te plote. 

3 NETE:

 • €840 - Dhoma Dopjo
 • €966 - Junior Suite

Femijet 5 - 11.99 vjec €50 shoqeruar me 2 te rritur me pagese te plote.

Perfshihen ne Pakete!

 • Darkat Festive me muzike Live ne 31 Dhjetor dhe 1 Janar
 • Mengjeset dhe Darkat
 • Perdorim FALAS te Sauna, Banjo Turke, Jacuzzi, Palester. 
 • Parking dhe WiFi FALAS
 • FALAS autobus shuttle nga hoteli ne pisten e skive
 • Dhurate ditore 1 shishe uj per person ne dhome dhe pajisje per te bere kafe/caj ne dhome. 
 • FALAS - Femijet deri 5 vjec qe ndajne krevat me prinderit ose me krevat bebe. 
 • Taksa turistike nuk perfshihet, €1.3/te rriturt dhe €0.50/femijet

KËRKO PREVENTIV..


Paketa per Shen Valentinin:

€210 Cifti - 2 NETE 13 dhe 14 Shkurt: 

€140 Cifti - 1 Nate 14 Shkurt

 • €690 - Dhoma Dopjo 
 • €790 - Junior Suite

Perfshihen ne Pakete!

 • Akomodim ne dhome Premium Double me dhurate mireseardhje ne dhome
 • Mengjeset dhe Darkat
 • Darke Romantike per cift ne restorantin Blanche ku perfshin nje shishe vere dhe muzik Live (14 Shkurt)
 • Perdorim FALAS te Sauna, Banjo Turke, Jacuzzi, Palester. 
 • Parking dhe WiFi FALAS
 • FALAS autobus shuttle nga hoteli ne pisten e skive
 • Taksa turistike nuk perfshihet, €1.3/te rriturt dhe €0.50/femijet

KËRKO PREVENTIV..


Ofertat nga 8 Janar - 15 Mars:

 • €256 Cifti/2 Nete - Dhome double/twin Cdo Fundjave (minimumi akomodimit 2 nete)
 • €98 Cifti/1 Nate - Dhome double/twin Nga e Djela - Enjte 
 • €340 Cifti/2 Nete - Dhome Junior Suite Cdo Fundjave (minimumi akomodimit 2 nete)
 • €300 Cifti/1 Nate - Dhome Junior Suite Nga e Djela - Enjte

Perfshihen ne Pakete!

 • Akomodim ne dhome sipas numrit te personave
 • Mengjeset dhe Darkat
 • Perdorim FALAS te Sauna, Banjo Turke, Jacuzzi, Palester. 
 • Parking dhe WiFi FALAS
 • FALAS autobus shuttle nga hoteli ne pisten e skive
 • Taksa turistike nuk perfshihet, €1.3/te rriturt dhe €0.50/femijet
 • Suplementent
 • Femijet 0 - 3 Vjec FALAS
 • Femijet 3 - 12 Vjec €25/nata (me krevat shtese, mengjesi dhe darka te perfshira)
 • Personi i trete i rritur ne dhome me krevat shtese €50/nata, mengjesi dhe darka te perfshira.

KËRKO PREVENTIV..


harta  video  tripadvisor


 


Përfshihen

Parkimi

Free Wi-Fi

Spa


Nuk Përfshihen

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Transporti

Taksat e qytetit (1,5 euro per te rriturit dhe 0,8 euro per femijet)


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

18/08/2017 - 31/12/2020 49€ / Fillon nga: Select