Georgina Inn Hotel Zakynthos

+355 4 2 420 892

Georgina Inn Hotel Zakynthos

Georgina Inn Hotel Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Georgina Inn Hotel Zakynthos ofron nje tarrace te bukur, dhoma te rehatshme, sherbime cilesore, kend lojrash dhe nje atmosfere te ngrohte dhe te perzemert. Eshte nje zgjedhje ideale per pushime buxhetore te rehatshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:                             

 • Parkim                      
 • Internet                     
 • Pishine                    
 • Bar                          
 • Siguracione            
 • Tavern                   
 • Plazh privat           
 • Pishine per femije 
 • Kend lojrash   
 • Animacione
 • Pastrim kimik

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Ibrik
 • Kanale nderkombetare
 • Kuzhine
 • Makine kafe

Vleresime:

 • Pastertia 7.8
 •  Comfort 7.1
 •  Facilitete 7.1
 •  Stafi  8
 •  Vleresimi per kosto 7.7
 •  Wifi falas 5.8
 •  Vendodhja 7.7

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte cilesuar ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select