Gerakas Belvedere Hotel & Luxury Suites Zakynthos

+355 4 2 420 892

Gerakas Belvedere Hotel & Luxury Suites Zakynthos

Gerakas Belvedere Hotel & Luxury Suites Zakynthos - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Gerakas Belvedere Hotel & Luxury Suites Zakynthos

Description

Gerakas Belvedere Hotel & Luxury Suites Zakynthos eshte i vendosur ne koder dhe ofron nje pamje relaksuese. Hoteli ka shumellojshmeri sherbimesh cilesore. Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare te qeta.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:                         

 • Parkim                   
 • Internet                 
 • Pishine                 
 • Sauna                 
 • Siguracione       
 • Tv dhome         
 • Plazh privat     
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash 
 • Restorant
 • Bar
 • Palester
 • Sherbim dhome
 • Dyqane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Dush
 • Ballkon/Tarrace
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Kuzhine
 • Tv satelitor
 • Tv

Vleresime:

 • Pastertia 7
 •  Comfort 7.5
 •  Facilitete 6.5
 •  Stafi 7.8
 •  Vleresimi per kosto 5.8
 •  Vendodhja 7.3

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Parkimi

Internet

Pishina


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Sauna(pagese ekstra)

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
29/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select