Grand Hotel Palace Selanik

+355 4 2 420 892

Grand Hotel Palace Selanik

Grand Hotel Palace Selanik - Mengjes bufe dhe kafe
sipas ofertes 0

Description

Grand Hotel Palace 5 yje ne Selanik, Greqi. Kombinimi i elegances neoklasike me rehatin, luksin funksionalitetin dhe elegancen me sherbime cilesore.

Grand Hotel Palace konsiston në ofrimin e shërbimeve hoteliere cilësore në fushën e konferencës dhe turizmit brenda një mjedisi me estetikë të lartë dhe simbolizëm historik, që është në nivelin e qytetit të Selanikut. Objektivi ynë është që të përmbushim pritjet e cilësisë së vizitorëve në të gjitha nivelet e akomodimit dhe mikpritjes.

Ofertat per Fundjave ne Selanik

2 nete / 3 dite me mengjes dhe darke te perfshire dhe 3 nete / 4 dite per festat e fundvitit.. 

Akomodim ne dhome Dopjo/Dyshe - Klasike (apaciteti minimal i dhomes 2 persona adult)

Transporti me autobus Tirane - Selanik - Tirane (stacioni qendror) €55 shtese per person (pavaresisht moshave)

Data  2 nete me Mengjes   2 nete Mengjes + Darke  Kontakto
24 - 26 Nentor  € 119  € 163
27 - 29 Nentor   € 119  € 163
01 - 03 Dhjetor  € 119  € 163
08 - 12 Dhjetor  € 119  € 163
15 - 17 Dhjetor  € 119  € 163
22 - 24 Dhjetor  € 119  €  163
24 - 27 Dhjetor  € 175  €  245
30 Dec - 2 Jan  € 265  €  325
05 - 07 Janar  € 139  €  229
12 - 14 Janar  € 139  €  229
19 - 21 Janar  € 139  €  229
26 - 28 Janar  € 139  €  229
02 - 04 Shkurt  € 165  €  229
09 - 11 Shkurt  € 165  €  229
13 - 15 Shkurt  € 125  €  229
16 - 18 Shkurt  € 139  €  229
23 - 25 Shkurt  € 165  €  229
02 - 04 Mars  € 139  €  243
07 - 09 Mars  € 139  €  243
09 - 11 Mars  € 139  €  243
16 - 18 Mars  € 139  €  243
23 - 25 Mars  € 139  €  243
31 Mar - 02 Pri  € 129  €  243
06 - 08 Prill  € 139  €  243
13 - 15 Prill  € 139  €  243
20 - 22 Prill  € 167  €  243

OFERTA SPECIALE PER KRISHTLINDJE:

Akomodimi me mengjes dhe darke te perfshire. 

 • €290/cifti - 2 nete Dhome Deluxe (3 adult €350)
 • €432/cifti - 3 nete Dhome Deluxe (3 adult €520)
 • Femijet 0 - 2.99 vjec me krevat bebi FALAS
 • Femijet 3 - 11.99 vjec ne krevat me prinderit FALAS - me krevat shtese (€73/2nete, €109/3nete)

*Opsionale: Transporti me autobusin e linjes Tirane - Selanik - Tirane €55 shtese per person.

Oferta perfshin:

Darka Gala ne mbremjen e Krishtlindjeve (24/12), Vere dhe pije te tjera jane te perfshira ne darken Gala (qe zevendesojne darken normale pa kosto shtese), 

Hyrje ne klubin e shendetit qe ofron pishine te brendeshme, sauna, palester. 

Autobus shuttle vajtje - ardhje ne qender

Parking jashte hotelit FALAS, Parking brenda hotelit €10/dita

Beni kerkese KETU..


Facilitete:

 • Parkim
 • Wifi
 • Pishine
 • Dhoma familjare
 • Recepsion 24 ore
 • Sauna
 • Fitness

Dhomat:

 • Tv
 • Kondicioner
 • Wifi
 • Minibar
 • Tharese flokesh
 • Dush
 • Banjo private
 • Ballkon

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Sipas ofertes.


Nuk Përfshihen

Sipas ofertes


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

22/08/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select