Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz

+355 4 2 420 892

Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz

Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz

Description

Grecotel Corfu Imperial Exclusive Resort Korfuz perbehet nga nje ndertese 4 katshe dhe vila te cilat jane te rrethuara nga peme ulliri, kopshte, dhe pamja mahnitese e detit. Resorti ofron sherbime te klasit te larte. Eshte zgjedhja ideale per pushime luksi te paharrueshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:    

 • Parkimi  
 • Pishina   
 • Internet    
 • Siguracione     
 • Transferta   
 • Sporte uji    
 • Bar    
 • Restorant  
 • Plazh privat    
 • Aktivitete sportive     
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Animacione
 • Spa
 • Kembim valutor
 • Dhome konference
 • Diet menu
 • Doktor
 • Pishine dimerore
 • Sherbim dhome
 • Dyqane

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Kanale nderkombetare
 • Telefon
 • Tv Satelitor
 • Tv
 • Minibar
 • Peshqir

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes dhe Darke

Internet

Pishine

Parkimi

Peshqir plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Dreke

Pijet

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select