Grecotel Eva Palace Korfuz

+355 4 2 420 892

Grecotel Eva Palace Korfuz

Grecotel Eva Palace Korfuz - Mengjes + Darke
sipas ofertes 0

Description

Grecotel Eva Palace Korfuz ofron sherbime te shkelqyera, dhoma luksi elegante, mjedise te gjelberta, kuzhine te shijshme, argetime dhe sporte pa limit. Eshte zgjedhja e duhur per te kaluar pushime te paharrueshme.

Sherbimi: Mengjes + Darke

Facilitete:  

 • Parkimi  
 • Pishina  
 • Internet  
 • Siguracione
 • Transferta   
 • Sporte uji    
 • Bar 
 • Restorant
 • Plazh privat
 • Aktivitete sportive 
 • Sporte uji
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Palester
 • Doktor
 • Spa
 • Sauna
 • Banjo turke
 • Sherbim dhome
 • Dhome konference
 • Animacione
 • Muzik live

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Telefon
 • Tv Satelitor
 • Ngrohje
 • Peshqir
 • Kanale nderkombetare

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes Dreke Darke

Pijet

Internet

Pishine

Parkimi

Peshqir plazhi

Cadra plazhi


Nuk Përfshihen

Transporti

Pijet alkoolike

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Gjithshka qe nuk eshte permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

21/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select