Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki

+355 4 2 420 892

Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki

Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki - All inclusive
sipas ofertes 0
 • Home
 • Hotele
 • Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki

Description

Grecotel Pella Beach Hotel Halkidiki ndodhet rreth 110 km larg nga aeroporti i Selanikut. Resorti ofron nje pamje te mbrekullueshme te detit dhe eshte i rrethuar nga te gjitha anet nga kopshti.Eshte zgjedhja ideale per pushime familjare dhe te rinjte.

Sherbimi: All inclusive

KERKONI OFERTE SIPAS DATAVE:

1 - 30 Qershor KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Korrik  KËRKO PREVENTIV..

1 - 31 Gusht  KËRKO PREVENTIV..

1 - 30 Shtator KËRKO PREVENTIV..


 

Facilitete:    

 • Parkim
 • Pishine
 • Internet
 • Pastrim kimik
 • Pishine per femije
 • Kend lojrash
 • Animacione per femije
 • Bar, Restorant, Taverne
 • Show
 • Aktivitete sportive
 • Doktor
 • Kembim valutor
 • Sherbimi i dhomes
 • Transferta
 • Siguracione

Dhomat:

 • Kondicioner
 • Ballkon/Tarrace
 • Dush
 • Tharese flokesh
 • Frigorifer
 • Radio
 • Telefon
 • Kanale Tv
 • Tv satelitor

Vleresime:

 •  Pastertia 8.8
 •  Comfort 8.7
 •  Facilitete 8.3
 •  Stafi 9.1
 •  Vlera per kosto 8.3
 •  Wifi falas 6.3
 •  Vendodhja 9.1

harta  video  tripadvisor


KËRKO PREVENTIV..


Përfshihen

Mengjes, Dreke, Darke

Internet

Parkim

Cadrat e palzhit, peshqir plazhi

 

 


Nuk Përfshihen

Transporti

Nuk lejohen kafshet shtepiake

Gjerat qe nuk jane permendur ne program.


Prices

Room Type Dates Price
2 të rritur

Adults: 2

04/09/2017 - 31/12/2020 0€ / sipas ofertes Select